Pojištění prodloužené záruky

+420 722 942 940 objednávky od 8-16 hodin!
On-line denně i o víkendech do 22 hodin!

Pojištění prodloužené záruky

Co Pojištění prodloužené záruky obsahuje?

U vybraných produktů si můžete prodloužit zákonnou záruční lhůtu o dalších 12, 24 nebo 36 měsíců. Prodloužená záruka vzniká po převzetí zboží a začíná platit následující den po uplynutí zákonné záruční doby. Prodloužená záruka chrání zakoupený výrobek ve srovnatelném rozsahu jako záruka od výrobce.

Pojištění prodloužené záruky je určeno pouze fyzickým osobám nejednajících v rámci své podnikatelské činnosti (nákup zboží bez IČ).

V jakých případech se mohu na tuto službu spolehnout?

Tato služba Vám řeší Vaše obavy ze servisních nákladů po uplynutí záruční doby a umožní Vám spokojeně užívat výrobek po dobu až pěti let. Dá Vám jistotu, že nový přístroj bude fungovat min. 60 měsíců bez dalších výdajů. Úhrada případných škod se provádí bez Vaší spoluúčasti.

Co mám dělat, když přístroj nefunguje?

V případě prodloužené záruky „Scorpion“ si připravte nákupní doklad a kontaktujte zákaznickou linku Scorpion-elektro.com na telefonu 722 942 940. Pracovníci linky ověří platnosti záruky a informují Vás o dalším postupu.

Allianz

V případě prodloužené záruky „Allianz“ si připravíte si číslo smlouvy a kontaktujte zákaznickou linku Allianz na telefonu 283 002 868. Pracovníci linky si ověří platnost smlouvy, vezmou si od Vás Vaše kontaktní údaje, dále informace o výrobku a charakteru jeho závady.

Zakázku poté předají příslušnému servisnímu partnerovi, který Vás maximálně do 2 pracovních dnů kontaktuje a domluví se s Vámi na způsobu a termínu opravy.

V případě neopravitelnosti nebo nerentability opravy Vám poskytneme nový přístroj srovnatelných parametrů, včetně jeho dopravy na Vaši adresu.

Budu muset něco platit?

Jediný náklad, který uhradíte, je případné poštovné za zaslání malého přístroje do servisu. Velké nepřenositelné přístroje jsou opravovány na místě. Opravy hradí pojišťovna přímo servisu, Vy už peněženku dále vytahovat nebudete.

Reklamace a vrácení zboží

Budete-li zboží vracet v zákonné 14-ti denní lhůtě, bude Vám vrácena i celá částka za prodlouženou záruku.

V případě, že dojde k neopravitelné vadě v zákonné záruce, bude prodloužená záruka převedena na nový výrobek nebo Vám bude vrácena celá částka za prodlouženou záruku.

Jak Pojištění prodloužené záruky získat?

Vyberte si zboží a v košíku zaškrtněte políčko Rozšíření záruky „+12 měsíců“, „+24 měsíců“ nebo „+36 měsíců“.

U každého výrobku, ke kterému si můžete Pojištění prodloužené záruky sjednat, uvidíte vždy přesnou částku za pojištění.

Po uhrazení kupní ceny včetně pojistného a převzetí objednaného zboží obdržíte na e-mail jako potvrzení Certifikát o pojištění prodloužené záruky.

Více informací o Pojištění náhodného poškození a odcizení (PNPO) naleznete zde

Kontakty

+420 722 942 940 podpora@scorpion-elektro.com
Heureka
zákazníků doporučuje obchod
celkem recenzí
Aukro
pozitivní komentáře
celkem komentářů
Zbozi.cz
spokojených zákazníků
celkem hodnocení
Přihlášení k odběru newsletteru (pravidelné slevy, akční nabídky)
Dnes naskladněno

Dnes naskladněné produkty

MORA K 868 AW6

MORA K 868 AW6

10 599 Kč

MORA VM 533 X

MORA VM 533 X

7 399 Kč