Nejčastější dotazy zákazníků (FAQ)

Nejčastější dotazy zákazníků (FAQ)

Co znamená Outlet elektro? Jaký je původ a kvalita Vaše zboží?

Naši dodavatelé jsou jak z České republiky tak i z celé EU. Jsou to většinou velcí internetový prodejci, telefonní operátoři, velkoobchodní prodejci atd. Nakupujeme velké množství produktů jako balíky, abychom dostali nejnižší možné ceny, které potom nabízíme našim zákazníkům. Jsou to většinou výprodeje ze starších skladových zásob, akčních nabídek nebo vrácené produkty do 14-dní. Neznáme přesnou historii každého jednotlivého kusu, tak naši technici každé balení a model kontrolují, abychom byli schopní zaručit jak nejnižší cenu, tak nejlepší kvalitu produktů spojenou s našimi skvělým technickým poradenstvím. Podle toho rozdělujeme zboží do tří kategorií A,B,C, ale na vše je zajištěna záruka 24 za příplatek až 36 měsíců!
Kvalita produktů a spokojenost našich zákazníků jsou pro nás na prvním místě!! Tomu odpovídají recenze zákazníků z Čech, ze Slovenska, z Německa a dalších států EU.
Můžeme Vás ujistit, že nic neriskujete, protože dopravu máte zdarma, za pár dní produkt máte doma, během 14-dní můžete produkt vyzkoušet a v případě nespokojenosti zase zdarma vrátit. Nákup u nás je úplně bez rizik!

Co znamená kategorie, když je produkt v kategorii A?

Zboží v originálním balení, výprodej skladových zásob, záruka 24-36 měsíců  
https://www.scorpion-elektro.com/informace/rozdeleni-kategorii

Co znamená kategorie, když je produkt v kategorii B?

Zboží je v originálním či náhradním balení, vyřazení produktů kvůli poničenému obalu, výprodeje skladových zásob nebo vrácené zboží do 14 dnů od prodeje, plně funkční, bez výraznějších viditelných vad, záruka 24-36 měsíců
https://www.scorpion-elektro.com/informace/rozdeleni-kategorii

Co znamená kategorie, když je produkt v kategorii C?

Zboží za zvýhodněnou cenu, výprodej skladových zásob či vrácené zboží do 14 dnů od prodeje, plně funkční, možnost menší optické vady (jako drobné oděrky apod.), záruka 24-36 měsíců
https://www.scorpion-elektro.com/informace/rozdeleni-kategorii

Jaký typ dopravy využíváte, jak dlouho trvá dodání a mohu sledovat pohyb zásilky?

Pro dopravu po Česku a Slovensku využíváme dopravní společnost PPL, DPD a zásilkovnu. Doručování velkých elektrospotřebičů zajišťuje společnost GEIS. Každá zásilka dostane svoje identifikační číslo, které vám odešleme společně s linkem, kde můžete průběžně sledovat pohyb Vaší zásilky. Termín dodání po ČR je standardně do 3 dnů. Na Slovensko je termín dodání 2-5 dní od obdržení platby podle velikosti zásilky.

Pokud nebudu spokojen, je možné produkt vrátit?

Ano, spotřebitel může vrátit zboží bez udání důvodu do čtrnácti dnů od zakoupení. Při vrácení nesmí být produkt nijak poškozen a musí být vráceno s kompletním příslušenstvím.

Jaké způsoby platby je možné uskutečnit?

V našem internetovém obchodě je možné platit dobírkou, bankovním převodem, platební kartou případně zažádat o splátkový prodej u společnosti Cofidis. Na výdejně je navíc možné zaplatit hotově, ale není zde možnost platit platební kartou (pouze na internetu).  

Je možné si vyzvednout produkt osobně ve skladě v Kolíně?

Ano, je to možné, ale pouze po předchozí telefonické domluvě, aby byl produkt připraven. Je zde možné navíc produkt vybalit a předvést, protože je zde technický personál k tomu vyškolený. Je zde možné platit hotově, ale nikoliv platební kartou! 

Kde naleznu návod k produktu?

Všechny návody je možné stáhnout přímo na webech výrobců nebo zde na našem webu. Na každé faktuře ve spodní části je heslo k přístupu do naší databáze manuálů.
www.scorpion-elektro.com/informace/manualy-ke-stazeni

Kde a jak mohu uplatnit záruku na produkt, pokud nefunguje?

Na všechny naše produkty poskytujeme standardní záruku 24 nebo za příplatek 36 měsíců, stejně jako na každé nové zboží. Pokud chcete uplatnit reklamaci doporučujeme nejprve oslovit autorizovaný servis, kde bude reklamace vyřízena nejrychleji nebo se obrátit pouze písemně na naší podporu pro zákazníky  podpora@scorpion-elektro.com.
Dále je možné osobně produkt dopravit do skladu na adrese v Kolíně na centrále Václavská 8, 280 02 Kolín 3, Česká republika.

Jak dlouho budete reklamaci řešit a co je k ní potřeba dodat?

Reklamace řešíme v co nejkratším možném termínu, nejdéle však do 30 dnů dle podmínek reklamačního řádu. K reklamaci je zapotřebí dodat: kompletní reklamované zboží, kopii daňového dokladu a v případě, že zboží zasíláte poštou, tak i průvodní dopis, ve kterém bude popsaná závada.

Produkty i ceny se mi zamlouvají, ale mám obavy jestli jsou výrazněji poškozené nebo jak dlouho byli někde používané?

Přesnou historii každého kusu kategorie B a C neznáme, ale ručíme za jejich kvalitu jak značkou výrobce tak hlavně naším přístupem jak k produktu tak k zákazníkovi. Valná většina produktů je pouze vrácená zákazníky ve 14-denní lhůtě, protože nevyhovovaly rozměrově, technicky nebo to byl nevhodný dárek. Nenecháváme nic náhodě proto každý vrácený produkt důkladně otestujeme, vyleštíme a znovu zkompletuje příslušenství. Naším jediným cílem je Vaše spokojenost s našimi službami nejen u jednoho prodeje, ale aby jste se k nám znovu vrátili a doporučili nás Vašim přátelům! Není nic důležitějšího! Nic neriskujete, protože nám můžete po vyzkoušení produkt zase vrátit. Přesvědčte se stejně jako tisíce našich spokojených zákazníků v celé EU!

Kontakty

+420 722 942 940 podpora@scorpion-elektro.com
Heureka
zákazníků doporučuje obchod
celkem recenzí
Aukro
pozitivní komentáře
celkem komentářů
Zbozi.cz
spokojených zákazníků
celkem hodnocení
Přihlášení k odběru newsletteru (pravidelné slevy, akční nabídky)
Dnes naskladněno

Dnes naskladněné produkty